Platforma zakupów hurtowych B2B 1
Platforma zakupów hurtowych

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych klientów (w ramach współpracy B2B) od 1 września udostępniamy możliwość zakupów hurtowych za pośrednictwem sklepu internetowego.

Jak to działa? 

  1. Zarejestruj się w naszym sklepie.
  2. Wyślij do nas prośbę o dodanie do klientów hurtowych na adres: sklep@gaz-but.pl
  3. Poczekaj na potwierdzenie, czas oczekiwania nie powinien być dłuższy niż jeden dzień roboczy.

Po zalogowaniu widoczne będą ceny hurtowe (brutto). Bedą Państwo mieli również dostęp do historii swoich zakupów. Podczas zakupów hurtowych na platformie www.gaz-but.pl nie wymagamy minimalnej ilości - cena hurtowa obowiązuje nawet przy zakupie jednej sztuki produktu. Takie rozwiązanie zapewnia Państwu swobodne uzupełnianie sprzedanych towarów. W trosce o Państwa interesy weryfikujemy odbiorców hurtowych i nie udostępniamy platformy hurtowej detalistom. 

Zakupy hurtowe wyłączone są z promocji czasowych i kuponów rabatowych.

Informujemy również, że zakupy hurtowe nie są obięte ustawą o sprzedaży konsumenckiej - stosowne przepisy dostępne są w regulaminie.

Pozostałe kanały sprzedaży hurtowej

Szanowni Klienci, nie prowadzimy sprzedaży hurtowej telefonicznie. Konsultanci fachowo doradzą dobór produktu, ale nie są upoważnieni do przyjmowania zamówień przez telefon.

Droppshoping

Mamy nadzieję, że udostępnienie platformy hurtowej i możliwość zakupu za jej pośrednictwem już od jednej sztuki produktu ułatwi Państwu dropshiping.

Każdorazowy zakup w tej formie prosimy oznaczyć uwagą dropshiping - wówczas nie wkładamy do paczki faktury oraz naszych ulotek, a podczas pakowania nie używamy firmowej taśmy.

Salon sprzedaży w Łodzi

W sklepie stacjonarnym w Łodzi przy ul. Organizacji Wolność i Niezawisłość 49 sprzedaż hurtowa prowadzona jest jak dotychczas - obowiązują te same ceny co na internetowej platformie zakupów hurtowych.

W przypadku zainteresowania produktami:

  • dysze gazowe nietypowe
  • złączki i redukcje mosiężne (powyżej 30szt. jednego rodzaju)
  • przewody do gazu ziemnego (powyżej 1000zł brutto)

możliwa jest dalsza negocjacja cen.

Prosimy wówczas o kontakt mailowy: sklep@gaz-but.pl

Komentarze do wpisu (1)

10 lipca 2021

Witam. Prośba o dodanie mnie do klientów hurtowych. pozdrawiam

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl