Kartusze do palników gazowych 0
Kartusze do palników gazowych

Na co zwrócić uwagę wybierając kartusz do zasilania palników gazowych?

W pierwszej kolejności powinniśmy zwrócić uwagę na sposób montażu, czyli rodzaj kartusza. Kartusze występują w różnych opcjach przyłączenia.

Dobór odpowiedniego kartusza pozwoli na uniknięcie konieczności stosowania dodatkowych redukcji czy przejściówek.

czytaj całość »
Na ile czasu wystarczy butla gazowa 2kg? 0
Na ile czasu wystarczy butla gazowa 2kg?

Czas, na jaki wystarczy butla gazowa turystyczna o pojemności 2 kg, zależy od kilku czynników, takich jak intensywność użytkowania i rodzaj sprzętu turystycznego, który z niej korzysta. Warto pamiętać, że zużycie gazu w sprzęcie turystycznym jest uzależnione od wielu czynników, takich jak warunki pogodowe, temperatura otoczenia i częstotliwość używania, dlatego zawsze trzeba mieć zapasowy butlę, by uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek podczas wakacji.

czytaj całość »
Na ile czasu wystarczy kartusz? 0
Na ile czasu wystarczy kartusz?

Czas, na jaki wystarcza kartusz gazowy, zależy od wielu czynników, takich jak wielkość kartusza, moc znamionowa urządzenia, temperatura zewnętrzna, stopień zużycia i intensywność użytkowania. Należy pamiętać, że czas trwania kartusza gazowego zawsze zależy od okoliczności, w których jest używany i może się znacznie różnić w zależności od konkretnych warunków.

czytaj całość »
Instrukcja obsługi Truma DuoControl CS 0
Instrukcja obsługi Truma DuoControl CS

Truma Duocontrol CS to bezpieczny reduktor ciśnienia gazu z automatyką przełączania butli do przyczep kempingowych i kamperów. Reduktor ciśnienia zapewnia stałe i równomierne ciśnienie wyjściowe 30 mbar przy dopuszczalnym zakresie ciśnień wlotowych 0,7-16 bar. DuoControl CS umożliwia obsługę urządzeń gazowych podczas jazdy. Poniżej prezentujemy skróconą instrukcję obsługi oraz najważniejsze informacje dotyczące bezpieczeństwa.

czytaj całość »
Reduktory i węże do nagrzewnic gazowych 0
Reduktory i węże do nagrzewnic gazowych

Ogrzewanie dużych pomieszczeń nie jest łatwym zadaniem. Zdarza się, że niektóre pomieszczenia nie potrzebują stałego ogrzewania, ale w wyjątkowych sytuacjach takich jak np. remont potrzebujemy zastąpić czymś stałe ogrzewanie. Doskonałym rozwiązaniem takiego problemu jest zastosowanie nagrzewnic gazowych, które są niezawodne w swoim działaniu. Zasilane są gazem propan lub propan butan w butlach gazowych.

czytaj całość »
Gazownik Łódź 0
Gazownik Łódź

Nasz gazownik zajmuje się montażem kuchenek i płyt gazowych. 

Gazownik z kwalifikacjami i doświadczeniem gazowniczym: 577-922-990

Podgrzewacze butli gazowych 0
Podgrzewacze butli gazowych

W miesiącach, w których temperatura otoczenia spada, dużą popularnością cieszą się podgrzewacze butli gazowych. Klientom, którzy używają butli do ogrzewania domów polecamy płaszcze grzewcze. Dekarzom zalecamy używanie grzałek silikonowych. Poniżej opisaliśmy różnice i zalety obu rodzajów podgrzewaczy.

czytaj całość »
Jak podłączyć reduktor do palnika do papy? 0
Jak podłączyć reduktor do palnika do papy?

Redukcja obrotowa GW 3/8"L x GZ 21,8 jest odpowiedzią na zapytania klientów jak podłączyć reduktor do węża palnika dekarskiego. Producenci palników dekarskich często wyposażają palniki do papy w przewody zakończone nakrętką w rozmiarze 21,8, czyli nakrętką pasującą bezpośrednio do butli gazowej 11 kg. Klienci w trosce o swoje bezpieczeństwo oraz w zgodzie z przepisami BHP często chcą stosować przy butli reduktor ciśnienia gazu. 

czytaj całość »
Węże w kamperach i przyczepach kempingowych 2
Węże w kamperach i przyczepach kempingowych

Często zgłaszają się do nas klienci, którzy sprowadzili z zagranicy przyczepę kemingową i chcą zasilać ją z polskiej butli 11kg. Zwykle pytają o przejściówki. Różne adaptery są oczywiście u nas dostępne, ale ich dobór wymaga wiedzy klienta o zakończeniu węża, o rozmiarze i rodzaju gwintu (nakrętki) w obecnym przewodzie. Często lepszym rozwiązaniem wydaje się wymiana całego węża od reduktora do butli. 

czytaj całość »
Redukcje do angielskich butli gazowych 0
Redukcje do angielskich butli gazowych

W sezonie wiosennym jednym z najczęściej kierowanych do nas pytań jest to o przejściówki lub redukcje do angielskich butli gazowych. Jest to temat szczególnie istotny dla kientów, którzy stali się szczęśliwymi posiadaczami przyczepy kempingowej z Anglii.

czytaj całość »
Zmiany organizacyjne Covid-19 0
Zmiany organizacyjne

Dbając o zdrowie naszych klientów i pracowników podjęliśmy decyzję o tymczasowym zamknięciu sklepu stacjonarnego w Łodzi przy ul. Organizacji WiN 49. Poniżej przekazujemy Państwu istotne informacje dotyczące organizacji pracy firmy.

czytaj całość »
Zabezpieczenie przed przechyłem 0
Zabezpieczenie przed przechyłem

Zabezpieczenie przed przechyłem marki GOK przeznaczone jest do zabezpieczania wszystkich urządzeń gazowych, w których istnieje ryzyko przewrócenia się np; parasole grzewcze. Szczególnie polecany do instalacji gazowych w łodziach i na jachtach.

czytaj całość »
Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl