Wąż rozciągliwy 3/4" 100-200 cm

Dostępność: brak towaru
Cena: 39,00 zł 39.00
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

Giętkie i rozciągliwe przewody do gazu KAS FLEX PROFITOR wykonane są ze stali nierdzewnej typu AISI 316L chronionej dodatkowo przez termokurczliwą osłonę z tworzywa sztucznego. Końcówki wkrętne wykonane są ze stali nierdzewnej AISI 303, nakrętki z niklowanego mosiądzu CuZn40Pb2. Przeznaczone do podłączeń różnych odbiorników gazu, jak np. kotły wiszące i stojące, podgrzewacze wody, promienniki, itp. zasilane paliwami gazowymi należącymi do I, II i III grupy gazów, zgodnie z PN-EN 437, z ciśnieniem roboczym nie większym niż 0,5 bar. Przewody mogą być instalowane wewnątrz jak i na zewnątrz. 

Przewody przyłączeniowe posiadają gęsto ułożoną strukturę karbów, zapewniającą elastyczne i rozciągliwe podłączenie gazowych urządzeń domowych i przemysłowych. Powierzchnia przewodu pokryta jest warstwą ochronną wykanoną z poliolefiny. Przewody przyłączeniowe poddawane są specjalnej obróbce cieplnej, która eliminuje naprężenia zwiększając tym samym giętkość i odporność na korozję przy jednoczesnym zmniejszeniu ich sztywności.

Wąż rozciągliwy

  • 100-200 cm
  • Końcówka nyplowa: 3/4"
  • Obrotowa nakrętka: 3/4"

Wyprzedaż: brak oryginalnego opakowania

Dane techniczne:

  • Temperatura robocza: od -20oC do +120oC
  • Przewód: wykonany ze stali nierdzewnej AISI 303
  • Osłona przewodu: wykonana z poliolefiny, koloru żółtego
  • Przyłącza: GW/GZ, materiał: niklowany mosiądz
  • Uszczelka: guma NBR, aluminium
  • Maks. ciśnienie gazu: 0,2 bar

Zalety produktu:

ŁATWY MONTAŻ Rozciągliwa budowa przewodu ułatwia podłączanie urządzeń. Do podłączania: piecyków gazowych, kominków, kotłów, podgrzewaczy wody. Umożliwia instalację z dużym promieniem gięcia, bez redukcji przekroju przepływu gazu.

EKONOMICZNA INSTALACJA Redukuje koszty i czas instalacji, dzięki swoim giętkim i rozciągliwym cechom Zapewnia możliwie najlepsze podłączenie - przewód dostępny jest w dł. od 10cm do 2 metrów.

BEZPIECZEŃSTWO Wyprodukowanyz zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa zgodnie z UNI 11353 i EN1775:2009 Warstwa niepalnej, kurczliwej poliolefiny chroni przed korozją, ogniem i uszkodzeniami mechanicznymi.

Jednostka certyfikująca: Kiwa Cermet Italia S.p.A.
Certyfikat nr: KIP-089661/01

Opinie o produkcie (0)

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl