Reduktor gazowy 30mbar GOK Marine Line

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 156,00 zł 156.00
ilość szt.

Opis

Reduktor z manometrem do gazu propan butan z przeznaczeniem do jachtów morskich oraz śródlądowych.

Dane techniczne:

  • ciśnienie: 30mbar
  • przepustowość: 0,8kg/godz
  • gwint wejścia: W21,8"LH (do butli 11 kg)
  • gwint wyjścia: 1/4"LH

Reduktor posiada wbudowany zawór bezpieczeństwa PRV:

Zawór bezpieczeństwa PRV wbudowany jest w reduktor i atomatycznie zabezpiecza urządzenie odbiorcze przed powstaniem wysokiego ciśnienia w instalacji. Takie ciśnienie może powstać np; przez nagrzanie reduktora bądź innych części instalacji promieniami słonecznymi lub innym źródłem ciepła. W przypadku pojawienia się podwyższonego ciśnienia na wyściu reduktora zawór PRV w reduktorze otwiera się automatycznie i wypuszcza nadwyżkę ciśnienia na zewnątrz (do atmosfery). Po wydmuchu zawór zamyka się i reduktor podejmuje pracę na ciśnieniu nominalnym. Reduktory z zaworem PRV powinny być stosowane wszędzie tam gdzie narażone są na podgrzanie instalacji przez zmienne warunki atmosferyczne.

Szczegółowe wymagania na łodziach

Korozja wywołana przez słone powietrze, niskie i wysokie temepratury lub ich skrajne wahnięcia, gwałtowne ruchy powodowane przez wysokie fale - armatura gazowa jest na łodziach poddana bardzo szczególnym obciążeniom, co wymaga specjalnych wymogów.

Reduktory gazowe marki GOK z serii Marine Line mają specjalną powłokę lakierniczą chroniącą przed korozją. Właściwość ta zostaje potwierdzona badaniem w mgle solnej. Przez co najmniej 16 godzin reduktor ciśnienia bezpośrednio opryskiwany jest roztworem zawierającym sól. Wynik badania jest używany za pozytywny tylko, jeśli nie został przekroczony maksymalny dopuszczony stopień korozji.

Te wyśrubowane, ale uzasadnione wymagania, niezbędne aby reduktor wytrzymał co najmniej sześć lat intensywnych obciążeń. Po upływie tego okresu reduktor należy wymienić.

 

Produkcja produktów marki GOK odbywa się wyłącznie na terenie Niemiec. Produkty GOK charakteryzują się niezawodnością funkcjonowania i znikomym procentem reklamacji. Każdy produkt firmy GOK poddawany jest w czasie produkcji jednostkowej kontroli zarówno funkcjonowania jak i jakości.

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl